logo
logo
Mūs atbalsta:


Jaunumi

2010. gada, 24. augustā — Drīzumā no Jeep®: Jauna Jeep ikonas Wrangler versija

Chrysler Group LLC šodien ir izplatījusi 2011 modeļu gada Jeep® Wrangler un Wrangler Unlimited attēlus. Jeep turpina uzlabot veiksmīgo Wrangler formulu, kombinējot tā leģendārās spējas ar pilnīgi atjaunotu interjeru, kas piedāvā bagātīgu stilu ar taustei patīkamām saskarsmes virsmām, uzlabotu braucēju komfortu un daudzpusīgumu, kā arī uzlabotu ārējo izskatu ar atjaunotu visrbūves krāsas cieto jumtu populārajā Sahara komplektācijā.

"Ikoniskais Jeep Wrangler turpina palikt labāks," teica Maiks Menlijs (Mike Manley), Chrysler LLC Jeep zīmola prezidents un izpilddirektors. "Saglabājot nesalīdzināmas un leģendāras iespējas, 2011 modeļu gada Jeep Wrangler izceļas ar pilnīgi atjaunotu interjeru, kas nodrošina mājīgu komfortu, ērtības un plašas iespējas. Papildus tam, Sahara komplektācijā ir pieejams izcils, pilnīgi jauns virsbūves krāsas cietais jumts, kas paredzēts klientiem, kuri izvēlas Jeep Wrangler ar labāku apdari."

Jaunā 2011 modeļu gada Jeep Wrangler interjers ietver pārveidotu instrumentu paneli un jaunas uzglabāšanas zonas ar uzlabotu ergonomiku un labākiem apdares materiāliem. Jaunā slēdzamā viduskonsole ir ērtāk sasniedzama un lietojama. Tagad ir pieejami arī apsildāmi sānu atpakaļskata spoguļi ar elektro regulēšanu. Jaunā slēdzamā konsile un uzlabotās durvju elkoņu atbalsta zonas padara patīkamāku saskarsmi ar automašīnu, pārveidotā centrālā konsole ir ērtāk sasniedzama un lietojama. Ir pieejami apsildāmi un ar elektropiedziņu regulējami ārējie atpakaļskata spoguļi, kā arī vadītājs un pasažieri novērtēs uzlabotu redzamību, ko sniedz lielāki aizmugurējie logi.

Pilnīgi jauns stūres rats ļauj vadītājam lietot radio, kruīza kontroli, brīvroku telefona sistēmu un pārējās automašīnas funkcijas, neatraujot rokas no stūres. Jaunā USB iekārtu saskarsme ļauj pievienot lielāko daļu MP3 atskaņotāju un izmantot tos caur automašīnas Mēdiju centru, tagad ietverot arī audio signāla straumēšanu caur Bluetooth. Ir pievienoti papildus 12 voltu aksesuāru strāvas avoti.

Kopā ar tradicionālo Jeep dizainu, interjērā ir izmatotas skrūvju galvas ar seškanšu atslēgu, tās pielietotas arī, lai nostiprinātu “Jeep, Since 1941” iestrādāto plāksnīti pasažiera atbalsta rokturī.

Jeep inženieri ir uzlabojuši 2011 modeļu gada Wrangler un Wrangler Unlimited akustisko izolāciju, kā rezultātā, ir būtiski samazinājies trokšņu līmenis automašīnas salonā.

Lai nodrošinātu augstākām prasībām atbilstošu izskatu, 2011 modeļu gada Wrangler un Wrangler Unlimited Sahara komplektācijas ir uzlabotas ar pilnīgi jaunu virsbūves krāsas cieto jumtu.

2011 modeļu gada Jeep Wrangler ir pieejamas vairāki jauni krāsu toņi - Detonātora Dzeltens, Tumšs Ķiršu sarkans, Sahāras smilšu, Kosmosa zilais un spoži balts.

2011 modeļu gada Jeep Wrangler un Wrangler Unlimited sākas šīs nedēļas sākumā Toledo salikšanas kompleksā, Toledo pilsētā, Ohaijo pavalstī.

Visi attēli galerijā