logo
logo
Mūs atbalsta:


Jaunumi

2010. gada, 29. jūnijā — Tiks izdota Jeep grāmata

Nākošgad Jeep svinēs savu 70 gadadienu. Šim notikumam par godu mēs sākam strādāt pie Jeep izklaidējošas grāmatas, kura aptvertu šī zīmola bagāto mantojumu, izcelsmi un unikalitāti, pārvēršot to skatāmā un taustāmā lietā.

Ņemot vērā to, cik neparasti aizrautīgi un entuziasma pilni Jeep īpašnieki ir attieksmē pret saviem auto un, tā kā Jeep Kopiena izcili atspoguļo visu, ko ar sevi izsaka Jeep, mēs vēlamies ietvert arī kopienas redzējumu, publicējot šajā grāmatā labākos Jeep stāstus un pieredzi. Aptverot dažādos pasākumus Jeep kopienā, kā piemēram, Jeep Akadēmiju, Jeep Nometnes, kā arī aktivitātes, kuras organizē nacionālie Jeep Klubi, noteikti pastāv daudz interesantu un jautru stāstu, kurus atcerēties. Mēs meklējam Jeep entuziastus, kuri pastāstītu savu stāstu un dalītos pieredzē ar Jeep.

Aicinām visus Jeep entuziastus iesūtīt savus stāstus kopā ar attiecīgiem attēliem un kontaktinformāciju. Jo labāks ir stāsts un augstāka attēla kvalitāte, jo lielākas iespējas kļūt par šīs grāmatas varoni.

Stāstus un bildes ir jāiesūta līdz 15. jūlijam, ja tie ir latviešu valodā, vai arī līdz 23. jūlijam, ja tie ir angliski. club@jeep.lv