logo
logo
Mūs atbalsta:


Jaunumi

2009. gada, 18. novembrī — JEEP CLUB pasākums un sapulce 28.11.2009.

Sveiciens,

Pienācis laiks atkal kopā sapulcēties Jeep faniem. Atzīmējiet plānotājos sekojošo datumu - 28.11. Šoreiz mēģinājām saorganizēt pasākumu tuvu Rīgai (Ādaži) un izbraucamu jebkuram Jeep. Pasākums būs veicams jebkuram interesentam, bez vecuma un dzimuma ierobežojumiem. Tāpēc aicināti visi Jeeperi. Mēs vēletos, lai uz pasākumu un sapulci ierastos vairak Jeep fanu, bet, zinot un ņemot vēra patreizējo ekonomisko situāciju, esam izlēmuši pasākumu un sapulci rīkot tuvu Rīgai. Aicinām būt atsaucīgiem un, ja jums ir kāda brīva vieta Jeep, dodiet ziņu forumā. Braucot kopā būs izdevīgāk.

Esam sagatavojuši pasākumu, kura mērķis - apvienot patīkamo ar lietderīgo. Respektīvi, pasākumam būs divas daļas:

  1. daļa izklaides daļas (leģenda ar uzdevumiem Ādažos un orietēšanās Pierīgā, pēc izvēles "off-roud" radiuss līdz 50km)
  2. daļa Jeep Club sapulce (kur tiks apspriesti šādi jautājumi: pagaidu valde, Jeep Club biedru statuss, dalībmaksas, plānotie pasākumi u.c.aktuāli jautājumi).

Tikšanās vieta: TC Motors, Krasta iela 40

Reģistrācija pasākumam: sestdien (28.11.2009.) no 9:00 līdz 10:00.

Instruktāža: 10:00

Starts: 10:15

Dalībnieku skaits un pieteikšanās: Lai spētu nodrošināt kārtību un drošību, dalībnieku skaits ir ierobežots līdz 30 ekipāžām. Pirmās 30 ekipāžas, kas veiks apmaksu par pasākumu arī būs tās, kam tiks dotas tiesības piedalīties pasākumā. Ja maksātāju skaits pārsniegs 30, tad aiz strīpas palikušajiem apmaksa tiks atgriezta trīs darba dienu laikā. Ja kāds no jau piereģistrētajiem dalībniekiem netiks un atsauks savu dalību pasākumā, Jeep Club sazināsies ar nākamo gribētāju.

Apmaksa par dalībumu pasākumā, tiek ieskaitīta, kā ziedojums:

  • 25 LVL ja piesakās un naudu pārskaita līdz 23.11.2009
  • 35 LVL ja piesakās un naudu pārskaita līdz 26.11.2009
  • 45 LVL ja piesakās un naudu pārskaita 27.11.2009. vai pasākuma dienā

Ziedojums jāveic uz sekojošu kontu:

Biedrība “Jeep Klubs Latvija”

Reģ. Nr. 4000812703

Aizkraukles Banka LV90AIZK0001130105777

Maksājuma komentārā jānorāda dalībnieka vārds/uzvārds, un automašīnas valsts numurs, un kontakttālrunis. (piemēram: Andris Kleins, XX-0000, 29498662, ZIEDOJUMS)

Atcelt savu dalību, un pieprasīt naudas atmaksu var ne vēlāk kā 5 darba dienas pirms pasākuma.

Maršruts: pasākumu varēs izbarukt lietojot leģendas un uzdevumu lapas, kompasus un intelektu. Pasākumam paredzētais maršruts ietver dažādus ceļus un salīdzinoši maigus bezceļus. Atkarībā no laika apstākļiem (kuri Latvijā ir ļoti neprognozējami) trases sarežģītība mainās, tomēr visa trase ir izbraucama ar jebkuru Jeep!

Automašīnas tehnisku problēmu gadījumā organizatori apņemas bojāto auto nogādāt līdz cietam (evakuatoram pieejamam) segumam 24 h laikā.

Finišs: plānotais finiša laiks 16:00, viesnīca Baltvilla, Garkalnes pagasts, Rīgas raj.

Ēdināšana:

  • Visiem dalībniekiem iesakām ieturēt kārtīgas brokastis.
  • Pēc pašu vēlmēm, droši var ņemt līdzi termosus ar siltiem dzērieniem un maizītes.
  • Pēc pasākuma būs iespēja ieturēt vakariņas viesnīcā Baltvilla (kompleksās pusdienas maksā 6,5 LVL: Brokoļu krēmzupa, Dārzeņu salāti ar vinegreta mērci, Grilēta cūkgaļas karbonāde ar krāsnī ceptu kartupeli un Marinara mērci, Sviesta zivs fileja ar baltvīna mērci un tvaicētiem dārzeņiem, Augļu kūka, Rīvētas dzērvenes ar putukrējumu, Kafija, tēja, ūdens ar citroniem).

Ekipējums: Trīsreiz piesitot pie koka, iesakām arī pārliecināties par pirmās palīdzības komplekta un ugunsdzēšamā aprāta esamību automašīnā. Pārliecinieties, ka automašīnā ir pietiekams daudzums degvielas un logu mazgājamā šķidruma.

Katrā automašīnā jābūt vismaz diviem cilvēkiem (viens, kas stūrē, otrs, kas lasa leģendu). Katrai ekipāžai obligāti līdzi ir jābūt digitālajam fotoaparātam.

Apģērbs: Jeep Club silti iesaka apģērbties atbilstoši laika apstākļiem!

Drošība un atbildība: Vienmēr paturiet prātā – drošība ir pirmajā vietā! Katras ekipāžas vadītājs ir pilnībā atbildīgs par sevis vadīto automašīnu, kā arī par visiem attiecīgās automašīnas pasažieriem un trešajām personām nodarītajiem kaitējumiem.

Apbalvošana: 17:00 – 17:10 Galvenā balva uzvarētāju ekipāžai - 2 LUX numuri viesnīcā Baltvilla.

Jeep Club sapulce: 17:15. Svarīgākās apspriežamās lietas: pagaidu Jeep Club valde, Jeep Club biedru statuss, dalībmaksas, plānotie pasākumi, Jeep Club nākotne u.c.aktuāli jautājumi.

Nakšņošana: Ja ir vēlme, tad ir iespējamas viesu namā Baltvilla www.baltvilla.lv par atsevišķu samaksu, cenas Jeep Club pasākuma dalībniekiem: 2vietīgs Nr 25LVL, vienvietīgs 20LVL, rezervācijas Kaspars Daugalis tālr. 2645551 vai e-pasts

Pēc papildus informācijas: Andris Kleins – 29498662,  

Uz drīzu tikšanos,

Jeep Club