logo
logo
Mūs atbalsta:


Jaunumi

2009. gada, 07. augustā — Jeep Club dalībnieku privilēģiju un atlaižu programma

Ieeja tikai Jeep īpašniekiem!

Jeep Club Latvia divu gadu laikā ir izaugusi par nopietnu biedrību, un tagad Jums ir iespēja pievienoties Jeep Club Latvia un kļūt par priviliģētiem Jeep Club Latvia dalībniekiem. Jūs varēsiet aktīvi iesaisīties Jeep Club sabiedriskajā dzīvē un saņemt neskaitāmi daudz priekšrocību un atlaides. Jeep Club Latvia ir veidots jums Jums un Jums ir jābūt daļai no tā. Mēs esam lielu pārmaiņu periodā, kur kļūsim vēl lielāki, interesantāki un radošāki. Padarīsim savu dzīvi interesantāku ar Jeep.

Tā ir iespēja kļūt par viena no lielākajiem Latvijas auto kluba dalībniekiem un būt kopā ar citiem Jeep īpašniekiem, izjūtot Jeep “dvēseli” un sajusties īpašiem un vareniem.

Jeep Club nozīmē, ka Jūs varat baudīt neatkārtojamo Jeep garu daudzu citu domubiedru lokā.

Jeep gars iedrošinās Jūs vissneiedomājamākiem braukšanas piedzīvojumiem pie dabas ar elpu aizraujošiem skatiem, ko baudīt var tikai pie Jeep automašīnas stūres. Kā Jeep Club Latvia dalībnieks Jūs varēsiet piedalīties pasākumos, kuros organizē Jeep Club Latvia un starptautiskie Jeep Club, izmēģinot savas iemaņas bezceļu (off-road) braukšanā. Šo pasākumu ietvaros Jums tiks sniegta informācija par par Jeep pilnpiedziņas sistēmām un to veiktspējām, kas turpmāk sniegs Jums baudu no to izmantošanas iespējām pilnā apjomā.

Pievienojieties arī Jūs šim aizraujošajam Jeep piedzīvojumam!

Iepazīties ar Jeep Club dalībnieku privilēģiju un atlaižu programmu, spiediet šeit: programma

Aizpildīt pieteikumu anketu šeit: anketa

Azipildīto pieteikumu anketu lūgums sūtīt uz club@jeep.lv

Pasākumu izmaksas tabula!