logo
logo
Mūs atbalsta:


Jaunumi

2009. gada, 06. jūlijā — Chrysler Group LLC valde ir izveidota

Oburnhilā, Mičiganas štatā, 2009. gada 5. jūlijā. 

Chrysler Group LLC paziņoja par jauniem locekļiem tās valdes sastāvā, tādējādi izveidojot deviņu cilvēku valdi, kas vadīs Chrysler grupas darbu.

“Oficiāla valdes izveidošana ir vēl viens svarīgs solis pretim Chrysler grupas ilglaicīgai dzīvotspējai,” saka Roberts Kiders (C. Robert Kidder), valdes priekšsēdētāja pienākumu izpildītājs. Pirmā valdes sēde ir plānota 29. jūlijā. “Mūsu valdes locekļiem ir liels talants un pieredze tādās sfērās kā transports, finanses un investīcijas, enerģētika un pārvalde. Mēs strādāsim, lai valde ar kopīgiem spēkiem veicinātu Chrysler grupas panākumus un nestu ienākumus visiem akcionāriem”.

Kiders, patlaban 3Stone Advisors LLC valdes priekšsēdētājs un izpilddirektors, tika iecelts Chrysler Group LLC valdē 20.maijā. Kopā ar Kideru valdē darbojas arī: Alfredo Altavilla (Alfredo Altavilla), Fiat Powertrain Technologies izpilddirektors; Džeimss Blančards (James Blanchard), bijušais ASV kongresmenis un Mičiganas štata gubernators; Džordžs Gosbijs (George F.J. Gosbee), Tristone Capital Inc. valdes priekšsēdētājs, izpilddirektors un prezidents; Serdžio Marčione (Sergio Marchionne), Chrysler Group LLC izpilddirektors un Fiat S.p.A izpilddirektors; Duglass Stīnlands (Douglas Steenland), bijušais Northwest Airlines izpilddirektors; Skots Stjuarts (Scott Stuart), Sageview Capital LLC līdzdibinātājs; Ronalds Tompsons (Ronald L. Thompson) Skolotāju apdrošināšanas un anuitātes asociācijas (Teachers Insurance and Annuity Association) valdes priekšsēdētājs; un Stīvens Vulfs (Stephen Wolf), R.R. Donnelley & Sons Co valdes priekšsēdētājs.

“Lai arī Chrysler Group LLC ir privāts uzņēmums, valde centīsies veidot tik stingru pārvaldību, kā tas ir pieņemts valsts uzņēmumos,” saka Kiders. “Mēs strādāsim kā vienota komanda, lai nodrošinātu uzraudzību, vadību un kompetenci, kas veidos Chrysler grupas nākotnes panākumus”.

Chrysler Group LLC's valdē darbojas šādas personas:

      

       

Alfredo Altavilla (Alfredo Altavilla ) ir Fiat Powertrain Technologies izpilddirektors un Fiat Group Automobiles biznesa attīstības vecākais viceprezidents . Viņš sāka darbu Fiat Auto 1990. gadā kā produktu attīstības vadītājs, pildot aizvien atbildīgākus pienākumus starptautiskās uzņēmējdarbības un stratēģiskās plānošanas jomā.

Džeimss Blančards (James J. Blanchard),DLA Piper, Regulatoru un pārvaldes jautājumi, vienas no pasaules lielākajām juridiskajām firmām, partneris un valdes līdzpriekšsēdētājs. Viņš ir bijis vēstnieks Kanādā, divus termiņus ieņēmis Mičiganas štata gubernatora amatu un četrus termiņus bijis ASV Kongresa loceklis.

Džordžs Gosbijs (George F.J. Gosbee), Tristone Capital Inc. valdes priekšsēdētājs, izpilddirektors un prezidents. Tā ir starptautiska konsultatīva firma enerģētikas jautājumos, kas piedāvā pilnībā integrētu investīciju banku, īpašumu iegūšanas un atsavināšanas un starptautiskā kapitāla tirgus pakalpojumus. Džordžs Gosbijs dibināja firmu 2000. gadā, veidojot unikālu modeli, kā palīdzēt naftas un degvielas uzņēmumiem, apvienojot tehniskās zināšanas un pieredzi finanšu jomā.

Roberts Kiders (C. Robert Kidder) patlaban darbojas Morgan Stanley valdē kā vadošais direktors, kā arī ir Schering-Plough Corporation un Microvi Biotech Inc valdes loceklis. Iepriekš viņš darbojās kā valdes priekšsēdētājs un izpilddirektors gan Duracell International Inc., gan arī Borden Chemical Inc., kā arī kā direktors tādos uzņēmumos kā Electronic Data Systems Corporation un General Signal Corporation. Strādājot uzņēmumā McKinsey and Co. Inc., viņš strādāja ar lielākajiem zīmolu ražotājiem (OEM)automobiļu industrijā. Šobrīd viņš ir valdes priekšsēdētājs un izpilddirektors uzņēmumam 3Stone Advisors LLC, investīciju firmai, kas orientējas uz sadarbību ar tīro tehnoloģiju (cleantech) uzņēmumiem.

Serdžio Marčione (Sergio Marchionne), Chrysler Group LLC izpilddirektors kopš 2009. gada jūnija. Iepriekš viņš tika iecelts par CNH Case New Holland valdes priekšsēdētāju 2005. gada februārī un par Fiat Group Automobiles izpilddirektoru 2006. gada aprīlī. 2004. gada jūnijā viņš tika iecelts par Fiat S.p.A. izpilddirektoru, kur ir valdes loceklis jau kopš 2003. gada maija. Viņš ir SGS Group of Geneva valdes priekšsēdētājs, un starp citiem amatiem viņš ir bijis arī SGS Group of Geneva izpilddirektors un Lonza Group Ltd valdes priekšsēdētājs un izpilddirektors.

Duglass Stīnlands (Douglas Steenland), bijušais Northwest Airlines izpilddirektors. Viņš pievienojās Northwest Airlines 1991. gadā kā viceprezidents un ģenerāldirektora vietnieks. Kļūstot par izpilddirektoru 2004. gadā, viņš veiksmīgi pārvērta Norhwest Airlines par finansiāli dzīvotspējīgu aviosabiedrību. Duglass Stīnlands ir arī bijis vecākais partneris Vašingtonas juridiskajā firmā Verner, Liipfert, Bernhard, McPherson, and Hand, kā arī strādājis ASV Satiksmes departamenta ģenerāldirektoriātā.

Skots Stjuarts (Scott Stuart), Sageview Capital LLC līdzdibinātājs un bijušais partneris un investīciju komitejas loceklis uzņēmumā Kohlberg Kravis Roberts & Company (KKR). Pašlaik viņš darbojas EverBank Financial Corp.un Aveos Fleet Performance Inc. valdēs, kā arī iepriekš bija valdes loceklis tādos uzņēmumos kā Borden Chemical, Inc., Duracell International Inc., Nabisco, Inc. un Sealy Corporation.

Ronalds Tompsons (Ronald L. Thompson), Skolotāju apdrošināšanas un anuitātes asociācijas (Teachers Insurance and Annuity Association), peļņas dzīvības apdrošināšanas kompānijas, kas nodarbojas ar koledžu un universitāšu, slimnīcu, kultūras institūciju un citu bezpeļņas organizāciju docētāju un darbinieku pensionēšanās un finanšu jautājumiem, pilnvaroto padomes priekšsēdētājs. Iepriekš viņš bija Midwest Stamping Company Maumee, Ohaio štatā, īpašnieks un vadītājs, un strauji attīstīja uzņēmumu par automobiļu sistēmas piegādātāju (first tier supplier) un vienu no lielākajiem minoritātei piederošiem uzņēmumiem ASV.

Stīvens Vulfs (Stephen Wolf), R.R. Donnelley & Sons Co valdes priekšsēdētājs. Viņa karjera aviācijas nozarē sakās 1966. gadā, American Airlines. Pēc darba uzņēmumos Pan American World Airways, Continental Airlines un Republic Airlines, viņš darbojās kā UAL Corporation un United Air Lines, Inc valdes priekšsēdētājs un izpilddirektors no 1987. līdz 1994. gadam. 2003. gadā viņš kļuva par Alpilles LLC vadošo advokātu.

Informācija par Chrysler Group LLC

Kompānija Chrysler Group LLC tika izveidota 2009. gadā uz globālās stratēģiskās alianses ar Fiat Group bāzes, tā ražo automašīnas un produktus ar tādiem zīmoliem, kā Chrysler, Jeep®, Dodge un Mopar®. Pārvaldot resursus, tehnoloģijas un pasaules izplatīšanas tīklu, kas ir nepieciešami efektīvai darbībai pasaules mērogā, alianse liek uzsvaru uz kompānijas Chrysler Group LLC inovāciju pieredzi, kuru pirmo reizi piedāvāja Volters Kraislers 1925.gadā, un mūsdienīgām itāļu auto ražotāja Fiat tehnoloģijām.

Chrysler Group LLC kompānijas rīcībā (galvenā mītne Oburn Hilza, Mičiganas štats) ir produktu līnija, kurā ietilpst pasaulē plašu atzinību ieguvušās automašīnas. To skaitā - Chrysler Grand Voyager, Jeep Wrangler un Jeep Grand Cherokee.