logo
logo
Mūs atbalsta:


Jaunumi

2009. gada, 01. jūlijā — 17. jūnijā tika dibināta jauna kompānija Chrysler Group LLC

Dārgais klient,

Mēs vēlamies Jums paziņot par to, ka 17.jūnijā tika dibināta jauna kompānija Chrysler Group LLC, kas tika izveidota kopā ar Fiat Group.

Jaunajai Chrysler Group ir resursi, tehnoloģijas un starptautisks izplatīšanas tīkls, kas nepieciešami efektīvai konkurencei globālā mērogā.

Fiat Group nodrošinās pasaules līmeņa tehnoloģijas, platformas un daļas automobiļu darbināšanai maziem un vidējiem automobiļiem, lai Chrysler Group LLC varētu piedāvāt plašāku produktu klāstu. Ir jau uzsākti darbi pie jaunu videi draudzīgu, kvalitatīvu transportlīdzekļu ar mazu degvielas patēriņu izstrādes, un mēs plānojam, ka tie iezīmēs Chrysler turpmākā darba sākumu.

Jaunā kompānija balstīsies uz Chrysler inovāciju kultūras un tiks papildīnāta ar Fiat tehnoloģijām un zināšanām, kas tika izmantotas strādajot pie tādiem zīmoliem kā Ferarri, Masserati, Alfa Romeo un Fiat, lai paplašinātu Chrysler produktu portfeli gan Eiropā, Ziemeļamerikā un citās pasaules valstīs.

Tagad un arī nākotnē, un spēcīgāka kā jebkad iepriekš, jaunā Chrysler Group, kuru Latvijā pārstāv TC Motors, paliks jūsu lieliskais partneris visos ar automobiļiem saistītajos jautājumos, neatkarīgi no tā, vai tā būtu jūsu Chrysler, Jeep vai Dodge apkope, jauna vai lietota automobiļa iegāde vai finansēšana vai arī oriģinālo MOPAR rezerves daļu iegāde. Turklāt tiek nodrošinātas visas jau esošās un jauno automobiļu garantijas bez izmaiņām.

Jūsu TC Motors komanda