logo
logo
Mūs atbalsta:


Jaunumi

2009. gada, 01. jūnijā — Ņujorkas Dienvidu apgabala Bankrota lietu tiesa ir atzinusi kompānijas Chrysler LLC pārdošanu jaunai kompānijai Chrysler Group LLC

2009. gada 1. jūnijā tiesnesis Arturs Gonzaless (Arthur Gonzalez), kurš izskatīja lietu par kompānijas Chrysler LLC bankrotu Ņujorkas Dienvidu apgabala Bankrota lietu tiesa, ir pieņēmis lēmumu apmierināt lūgumu par kompānijas Chrysler LLC pamat aktīvu pārdošanu jaunai kompānijai Chrysler Group LLC, kura veido aliansi ar itāļu auto gigantu Fiat SpA.

Alianse ar kompāniju Fiat SpA nodrošinās kompānijai Chrysler Group LLC pieeju jaunām tehnoloģijām, kuras papildinās esošo kompānijas Chrysler portfeli, savukārt аbām pusēm izdevīgā sadarbība tehnisko izstrāžu jomā ļaus pastiprināt kompānijas klātbūtni visā pasaulē.

Ir jāatzīmē, ka abas kompānijas ir jau uzsākušas kopīgo darbu pie jaunas paaudzes automašīnu izstrādes, kuras ir ekoloģiski nekaitīgas, ekonomiskas un atšķiras ar augstu kvalitāti.

Šie un citi svarīgi soļi, kas tika sperti pagājušajā mēneši, ļauj Chrysler Group LLC piedāvāt saviem klientiem un dīleriem augstas kvalitātes automašīnas un pakalpojumus. Tas viss dos jaunajai kompānijai iespēju ieņemt pienācīgu vietu starptautiskajā auto tirgu.

Ka jau tika paziņots iepriekš, tagadējais Chrysler LLC prezidents un direktoru padomes priekšsēdētājs, Bobs Nardelli, aizies no kompānijas pēc transakcijas procedūras pabeigšanas. Viņš ieņems Padomnieka amatu investīciju kompānijā Cerberus Capital Management LP.