logo
logo
Mūs atbalsta:


Jaunumi

2008. gada, 29. augustā — Par Chrysler Jeep Dodge aksesuāriem un garantijām

Sveiki, Chrysler, Jeep, Dodge īpašnieki!

TC Motors, lai aizsargātu savu klientu intereses, izplata šo paziņojumu automašīnu Chrysler, Jeep un Dodge īpašniekiem.
Šis paziņojums gan vairāk skar tos Chrysler, Jeep un Dodge īpašniekus, kuru automobilim ir rūpnīcas garantija, taču to būtu vērtīgi izlasīt arī visiem Chrysler, Jeep un Dodge īpašniekiem.

Mēs esam priecīgi, ka cilvēki interesējas par dažādiem internetā pieejamiem Chrysler, Jeep un Dodge. Bieži vien cilvēki izvēlas pasūtīt un uzstādīt dažādus neoriģinālos aksesuārus citur, nevis pie Jeep dīlera. Diemžēl šāda rīcība var novest pie garantijas zaudēšanas konkrētajam automobilim.

Lūk, skaidrojums.
Chrysler LLC, Chrysler, Jeep un Dodge ražotājs nevar uzņemties atbildību par citu ražotāju aksesuāriem, un par uzstādīšanas darbiem kas nav veikti pie oficiālā Chrysler, Jeep un Dodge pārstāvja. Chrysler LLC arī nevar uzņemties atbildību par iespējamām sekām, ko šāds komponents var nodarīt citām automašīnas daļām.

Piedāvātais risinājums.
TC Motors ir gatavs katra klienta konkrēto vēlmi izskatīt atsevišķi un piedāvāt labāko, pārbaudītāko un visādi citādi optimālāko variantu. Mēs nākam Jums pretim un piedāvājam arī ļoti plašā klāstā pieejamus neoriģinālos aksesuārus, kuru lietošana neradīs kaitējumu, vai tas būs maksimāli minimizēts, tādejādi neietekmēs garantiju vai ietekmēs to tikai daļēji, atkarībā no konkrētā aksesuāra.

Reizi mēnesī TC Motors saņem kravu no ASV. Tātad, ja kāds no vēlamajiem aksesuāru ražotājiem atrodas ASV, tad nav nekādu problēmu šo aksesuāru saņemt, maksājot minimālu piegādes maksu, jo konteiners no ASV jebkurā gadījumā pienāk katru mēnesi.

Vēlreiz vēlamies uzsvērt, ka mēs esam gatavi strādāt ar katru klientu individuāli, uzklausot klienta vēlmes, piedāvāt vislabāko un vispareizāko variantu, bet pēc aksesuāra iegādes to profesionāli uzstādīt, uzņemoties savu risku un atbildību par garantijas saistībām.

Šis paziņojums attiecas uz nopietniem aksesuāriem kā, piemēram, lifti, nestandarta izmēra diski un riepas utt.

P.S. Zemāk atrodami linki ar dažiem Jeep aksesuāru piedāvājumiem:

 Jeep Offroad Accesories

 GoodYear MTR


Ar cieņu,
TC Motors