logo
logo
Mūs atbalsta:


Pasākumi

2011. gada, 04. janvārī — 2011. gada 08. janvārī visi laipni aicināti uz Jeep Club Standarta un KAUJAS RATU mazo pasākumu "Jeep Club Z-svētku eglīte 2010/2011"

Pasākuma organizatori: Jeep Club Latvia - "Ogres gala" brigāde: BTR, DINAMO 33 un Kruzis.

Pasākuma bāzes vieta: "Turbas" Pasākuma pamatā ir domāti trīs posmi: kopīgs bezceļa brauciens (Stock un Kaujas rautu ieskaite), Ledus-Dubļu skrējiens uz laiku (kopēja ieskaite visiem) un Tuss ar pirti.

Pasākuma formāts: Jeep Cluba biedriem, Jeep entuziastiem un aicinātiem draugiem! Piedalīties var ar visu markas ražotiem apvidus auto.

Pasākuma maksa: ziedojums 20LVL apmērā par vienu ekipāžu. Kā jau ierasts, mūsu labākajās tradīcijās, Jeep Club uzsauc cepamdesas un dzērienus, bet mēs aicnam dalībniekus tomēr paņemiet līdzi vēl kādu groziņu, ar ko pašam panašķoties un vēl citus uzcienāt. Pirmā posma, “bezceļa pārbrauciena”, starts: 09.00 vai 10.00 (laiku vēl precizēsim).

Starta vieta: kaut kur Ogres galā (arī vietu vēl precizēsim).

Pirmā posma finišs kaut kur ap 16.00-17.00 bāzes vietā, “Turbās”. Līdz ar to, parūpējieties par to, lai līdz tam brīdim nenomirtu badā. Šo posmu veiksim divās, Standarta un Kaujas, grupās.

Otrā posma, “Ledus-Dubļu apļa skrējiens”, starts: 16.00-17.00. Kad jau būsim visi sabraukuši bazes vietā, sāksim Ledus-Dubļu apļa skrējienu un arī desu cepšanas procedūru. Atmosfērai pie apļa būs arī iekurts ugunskurs, kur pasildīt atsalušās kājas. Šim posmam būs kopēja ieskaite. Posma finiš - līdz pēdējam klientam uz apļa.

Tur pat, gandrīz vai vienlaicīgi, sāksim arī trešo posmu – “Z-vakara Tusu” ar pirtiņu un labu kopā pasēdēšanu. Trešā posma finišs – līdz pēdējam klientam.

Protams, ja ir jautājumi vai pretenzijas, poustojiet un mēģināsim operatīvi atbildēt. FORUMĀ