logo
logo
Mūs atbalsta:


Pasākumi

Vairāk bildes

2011. gada, 20. janvārī — Jeep Club Latvia Lielais Pasākums Kurzemē! 20.11.2010

Jeep Club Latvia 2010.gada Lielais noslēguma pasākums Kurzemē! 20.11.2010

Katra gada nogalē Jeep Club Latvia rīko gada noslēguma pasākumu ar kopsapulci, kur sākumā izrunā kluba pagājušā gada padarīto un sāk plānot nākamo gadu. 2010.gada noslēguma pasākums bija viens no gada interesantākajiem, jo uzaicinājam to rīkot vienu no lielākajiem bezceļu sacensību organizatoriem Arnim.

Diena sākās ar pilnsapulci, pēc kuras tika nolasīta instruktāža un 20 ekipāžas devās ceļā. Pirmais uzdevums bija šūpoles, kur patiešām visi Jeep saimnieki parādīja labus rezultātus. Otrais posms bija orientēšanās un trešais posms bija leģenda. Šoreiz tika izvēlēts Kurzemes reģions, kur Jeep Club Latvia bija viesojies pirms trim gadiem.

Atkarībā no savām un Jeep spējām, tika izveidoti trīs dažādi maršruti, kuri atšķirās pēc grūtības pakāpēm un pastāvīgi krustojās savā starpā, lai katrs dalībnieks varētu izvēlēties sev piemērotu maršrutu. Dalībnieka uzdevums bija savā izvēlētajā maršrutā atrast pēc iespējas vairāk kontrolpunktu, kuriem bija atšķirīgas vērtības.

Maršruti tika iedalīti:

  • Zilā krāsa – maršrutu iespējams veikt ar jebkuru Jeep automašīnu bez īpašiem sarežģījumiem.
  • Sarkanā krāsa – smags maršruts, kur iespējams izmantot visu Jeep automašīnu potenciālu, bija vajadzīga vinčas lietošana vai citas automašīnas palīdzība.
  • Melnā krāsa – sagatavotiem Jeep (kaujas ratiem) ar dubļu riepām, vinču un pilota pieredzi bezceļu braukšanā.

Pasākuma sākums bija 9:00 no rīta un pēdējā ekipāža finišēja pusnaktī. Ap vieniem naktī bija apbalvošana standart Jeep klasē un kaujas Jeep klasē.

Paldies pasākuma atbalstītājiem: Aldaris, Baltvilla, Jeep Club International, 4x4.shop.lv

Stāstu var apskatīt pievienotajās bildēs. Jauku skatīšanos!

Foto reportāža