logo
logo
Mūs atbalsta:


Pasākumi

Vairāk bildes

2010. gada, 30. septembrī — “Jeep Club Latvia Summer 2010 International Event”– 23.-25.jūlijs – Latvija / Līgatne

Šī bija viena no viskarstākajām vasarām Latvijā, bet Jeep Club Latvia vasara bija dubūltkarsta, jo noorganizejām savu pirmo pasākumu, kur uzaicinājām arī dalībniekus no citu valstu Jeep Klubiem.

Sagatavošanās pasākumam ilga pusgadu un akīvi pēdējos trīs mēnešus pirms pasākuma. Prieks bija saņemt daudz interesentu jautājumus par gaidāmo pasākumu, gan no ASV, gan Krievijas. Paldies Dānijas, Austrijas un Polijas Jeep Klubiem, kuri spēja saorganizeties un piedalīties mūsu pasākumā.

Pirmās ekipāžas ar treileriem atbrauca dienu iepriekš no Dānijas, uzreiz pēc viņiem ieradās Polijas viesi un draugi no Austrijas. Līdz 16:00 dalībnieki piereģistrējās, saņēma nolikumus un devās uz Lido atpūtas kompleksu, kur pasākuma organizatori veica instruktāžu. Uz starta vietu atbrauca arī Jeep Club līdzjūtēji, kuri atbalstīja pasākuma dalībniekus,

Plkst 18:00 tika dots starts un Jeep aiz Jeep devās pārbraucienā uz pasakuma norises vietu Līgatne, kas ir viens no skaistākajiem dabas nostūriem Latvijā. Laika apstākļi pārsteidza mūs ik soli, visu dienu karts un sutīgs, vakarā negaiss, ceļi pārvērtas upēs, meži pārvērtās purvos – Jeeperi bija sajūsmā. Pasākuma dalībnieku uzdevums bija veikt uzdoto maršrutu paredzētajā laikā, sasniegt un atzīmēties visos trasē izvietotajos kontrolpunktos un iespējami ātri/precīzi veikt papildsacensības. Daudzi apkārtnes ceļi bija līkumaini un nepārskatāmi, bet visi veiksmīgi pārvarēja pirmo posmu. Daudzviet sastopami bīstami ceļa līkumi bez brīdinājuma zīmēm! Pēc 22:00 visi ieradās viesu namā “Ezernieki” iekārtojās numuriņos un zem akardeona pavadības, dziedot dažādās valodās tikai pavadīts pirmais vakars.

Sestdienas rīts, saulains un karsts, sākās ar dienas nolikuma prezentēšanu, dalībnieki tika sadalīti grupās. Katrai grupai bija jābrauc orientēšanās pa apkārtni, jāizbrauc leģenda, jāpiedalās stafetēs un jāizbrauc karjers. Visi Jeep bija sadalīti standarta klasē un “kaujas ratu” klasē.

Katra programmas daļa bija ar savu rozīnīti. Leģendai bija dota laika norma 180 minūtes. Pārbrauciens notieka pēc leģendas un kartes. Dotajā leģendā bija ievietotas fotogrāfijas KP, pie kuriem bija obligāti jānofotogrāfējas vienam ekipāžas loceklim. Leģendas finišs bija pārceltuve pār upi Gauja. Nonākot upes kreisajā krastā, dalībniekiem ar kartes palīdzību bija jānokļūst viesu namā „Ezernieki”.

Orientēšanās laika norma bija 180 minūtes. Uzdevums bija sameklēt pēc iespējas vairāk kontrolpunktu dotajā laikā. Kaujas ratu ieskaites grupai pie katra dotā kontrolpunkta jāveic fotogrāfija tā, lai ir redzams kontrolpunkts, automašīna, ekipāžas dalībnieks, kas ir pieskāries ar kādu no ķermeņa daļām pie kontrolpunkta un automašīnas. Standarta klases dalībnieki varēja fotografēt kontrolpunktu ar vienu no ekipāžas dalībniekiem.

Stafetes karjerā bija jāveic veiklības braucieni: Puķīte – bija jaizbrauc 5 minūšu laikā figūra, Ūdens vedējs - jāiesmeļ pilns spainis ar ūdeni un ar Jeep cauri karjeram jāaizved uz finišu, uzdevums veikt to ātri, saglabājot pec iespējas vairak ūdens spainī, Vanaga acs – braucot ar Jeep jāšauj uz mērķi.

Pēc pilnas pasākuma dienas vakarā pēc divu stundu rezultātu apkopošans notika apbalvošana.

Standarta klase:

  1. vieta Grand Cherokee ekipāža Nr 13 Edgars & Co (Latvija)
  2. vieta Grand Cherkoee ekipāža Nr 50 Vasilijs & Co (Latvija)
  3. vieta Grand Cherkoee ekipāža Nr 56 Thomas & Co (Austrija)

Kaujas klase:

  1. vieta Grand Cherokee ekipāža Nr 10 Submarine (Latvija)
  2. vieta Wrangler ekipāža Nr 19 Egils19 (Latvija)
  3. vieta Cherokee ekipāža Nr 11 BlueBarbie (Latvija)

Pēc apbalvošanas bija pikniks un sauna līdz agram rītam.

Svētdien pēc brokastīm bija iespēja visiem piedalīties braucienā konvoja režīmā līdz Latvijas gavaspilsetai Rīga. Viens no interesantākajiem pieturpunktiem bija Aerodium, kur jebkurš varēja izmēģināt lidot paša spēkiem.

Pasākums visiem noslēdzās Rīgā, bet ciemiņi no Dānijas, Polijas un Austrijas turpināja savu ceļojumu pa Baltijas valstīm.

Sakām milzīgu paldies visiem līdzjūtējiem, kā arī atbalstītājiem un sponsoriem: If apdrošināšanai, īpaši Inesei un Agitai Bajtel, sirsnīgs paldies Elīnai Aldaris, Agnesei milzīgs paldies LIDO komandai: Aleksejam, Edijam un Ievai; Jeep Club International: Desiree un Hendriks; L.I.O.N. & Ko - Karīna; paldies Madara drinks - visai Madara komandai un īpaši Zanei un Zanei!

Pasākums bildēs: Foto reportāža 

Pāris VIDEO no pasākuma! http://vimeo.com/13962759 http://vimeo.com/13939865 http://vimeo.com/13714037

Jau laicīgi aicinām visus uz nākamgad rīkoto pasākumu!

Jūsu Jeep Club Latvia