logo
logo
Mūs atbalsta:


Pasākumi

Vairāk bildes

2010. gada, 07. maijā — Jeep Club Akadēmijas foto reportāža

Foto reportāža

Jeep Club Latvia – Jeep Akadēmija – 3.maijs – Rīgas rajons

Beidzot Latvijas Jeeperiem sava nopietnā, aktīvā un atraktīvā Jeep Akadēmija.

Jau no paša rīta uz Akadēmiju, nekavējot ne vienu minūti, atbrauca vairāk ka 30 Jeep ekipāžas, kas pārstavēja visu Jeep modeļu izlasi, kopā apmēram 70 Jeeperi, kuri bija gatavi smelties gan teorētiskās, gan prakstiskās zināšanas par Jeep.


Sākām ar 2 stundu garu lekcija ar sagatavotiem materiāliem par Jeep vēsturi, uzbūvi un bezceļu braukšanu. Lekciju beigās bija eksāmens, kur Latvijas Jeepri parādija teicamus rezultātus.

 

Pēc tam dalījām visus trīs grupās un katrs Jeepers devās speciāli izveidotā trasē instruktora pavadībā, kur apguva dažādus bezceļa braukšanas elementus un knifus, pieveica ar saviem Jeep ļoti stāvus krāvumus, nogāzes, slīpumus un dubļus.

 

Katrs braucējs izmēģināja savas prasmes figūrbraukšanā. Protams arī neizpalika bezceļa braukšana pa OZ. Visam paralēli mums bija pikniks. Šads pasākuma formāts patika visiem un mēs to atkārtosim arī nākamgad.

 

Noslēgumā labāko apbalvošana un Diplomi visiem par Jeep Akadēmijas iziešanu.

 

Iespaidi bildēs. Jauku skatīšanos. Un atgādinām, ka gaidām ciemos uz mūsu rīkot starptautisko vasaras pasākumu Latvijā, Līgatnē: http://www.jeepclub.lv/en/activities?id=74

 

Vairāk bildes http://www.jeepclub.lv/lv/gallery?id=104