logo
logo
Mūs atbalsta:


Pasākumi

Vairāk bildes

2010. gada, 22. februārī — 20.02.2010. Carnikava - pasākuma kopsavilkums.

20.02.2010. Carnikava

 

sestdiena 8:30, sniegs ir visur, sen nav tā snidzis bez pārtraukumiem, visi Jeep Club pasākuma dalībnieki saņēm īsziņu ar norādi, ka starta vieta ir Statoil Ādažos, pie ceļa A1 „Rīga”-„Tallina”. Statoil pulcējās 14 drosmīgās ekipāžas un līdzjūtēji.

 

Pirmais posms bija Leģenda - Leģendārais Baltezers, Laika norma bija  2 stundas. Starts ekipāžām tika dots ierašanās secībā. Pārbrauciens pēc dotās leģendas. Jāatzīmējas slēptajos punktos  trases veikšanas laikā. Vērtēts tiek trasē pavadītais laiks. Ekipāžas, kas nav atradušas slēptos punktus automātiski tiek ierindota aiz visām ekipāžām, kas slēptos punktus ir atradušas. Sniega daudzuma deļ viens auto iesēdies pirms 3 priedēm, neviens netiek garām un tad lielākā daļa pasākuma dalībnieku brauca “zosu” gājienā. Vilkšana, stumšana, grūšana bija pašas populārākās darbības un tad arī braukšana. 12.00 Tiek pieņemts lēmums nedot NF tiem, kas pārsniedz laika normu, posma vērtējumam dot koeficientu 0.3 12.30 Sāk ierasties lielāka daļa ekipāzu no leģendas, līdz 13.35 visi pamet Statoil un dodas uz OZ.

 

LK1 – LK2 OZ Laika norma 3 stundas. Starts ekipāžām tiek dots ierašanās secībā.

Ekipāžai jāatrod OZ kartē iezīmētie kontrolpunkti un jāatzīmējas pie tiem kontrolkartē. Vērtēts tiek atrasto kontrolpunktu skaits, vienāda punktu skaita gadījumā augstāku vietu iegūst ekipāža, kas distanci veikusi visātrāk.

Punkti doti ar dažādu svaru:

10p – punkts atrasts, izdarīta atzīme kontrolkartē

30p – punkts sasniegts ar auto un uz foto redzams KP, ekipāžas auto un kāds no ekipāžas ar roku vai kāju savieno KP un ekipāžas auto. Vairāki no punktiem sasniedzami tikai sagatavotiem 4x4 auto, pārējiem tikai tad ja pārliecināti par savām spējām.

Laika normas pārsniegšanas gadījumā par katru kavēto minūti tika atņemti 5 punkti.

Šeit labākie rezultāti bija Sherkam un Pulkvedim.

 

PS1 – OZ sprints.

Laika norma 30 minūtes. Orientēšanās sprints. Orientēšanās notika slēgtā zonā, kur bija jāatrod 9 kontrolpunkti. Visi kontrolpunkti bija saredzami no starta punkta, karte nebija nepieciešama. Trešais posms laika apstākļu dēļ bija iespējams tikai kaujas Jeep, kur patīkami pārsteidza un šinī posma 1.vietu ieguva Il Padrino ekipāža savācot 60 punktus.

 

PS2 – finišs

Speciālais uzdevums - Šūpoles, Laika norma 2 minūtes. Ceturtais posms bija, kurā paspēja piedalīties tikai daži Jeep, jo šūpoles neizturēja Jeep svaru, 1.vietu ieguva Shreka komanda.

 

Kopvērtējumā.

Kaujas Jeep

1.vieta – Māris Āriņš un Co (Shreks)

2.vieta – Jānis Roze un Co (Il Padrino)

3.vieta – Andrejs Šišovs un Co (Shooter)

Standarta Jeep

1.vieta – Juris Krolls un Co (Pulkvedis)

2.vieta – Andris Kleins un Co (Andris)

3.vieta – Andrejs Golovkins un Co (Jeeper)

 

Biļetes uz Rammstein koncertu laimēja: KemitZ ekipāža un Kruzis ekipāža

 

Rezultāti apskatāmi šeit. http://www.jeepclub.lv/forum/viewtopic.php?f=6&t=473&start=30

 

Paldies pasākuma atblastītājiem:

FBI, Madara Cosmetic, Salmet, TC Motors, Baltvilla