logo
logo
Mūs atbalsta:


Pasākumi

2008. gada, 14. augustā — Sākas reģistrācija Jeep Club rudens pasākumam!

Kā jau Jūs zināt 27. Septembrī norisināsies Jeep Club kārtējais izbrauciens pie dabas! (Diskusija forumā - Links)
 
Tikšanās vieta: Jeep autosalons Rīgā (SIA TC Motors, Krasta iela 40).
 
Finiša vieta (bāze): Atpūtas komplekss Rēķu Kalns (http://www.rekukalns.lv/). Aiz Madonas, cauri Sarkaņu pagastam. Obligāti izlasi arī punktu par Nakšņošanu!
 
Tikšanās laiks:
 • 8:45 - 9:00 ierašanās Jeep pārstāvniecībā
 • 9:00 – 9:45 reģistrācija pasākumam.
 
Instruktāža: Pēc reģistrēšanās, pulksten 10:00 notiks pasākuma dalībnieku sapulce un drošības instruktāža.
 
Pirmās mašīnas starts: 10:15
 
Dalībnieku skaits un pieteikšanās: Pieteikšanās notiek caur lapu www.jeepclub.lv.
Pie šī pasākuma apraksta augšpusē ir “poga” pieteikties – aizpildot šo anketu Jūs esat pieteicis savu dalību pasākumam, taču lai to apstiprinātu ir jāveic ziedojums (par to mazliet zemāk)
 
Lai spētu nodrošināt kārtību un drošību dalībnieku skaits ir ierobežots līdz 30 ekipāžām. Pirmās 30 ekipāžas, kas veiks ziedojumu arī būs tās, kam tiks dotas tiesības piedalīties pasākumā. Ja maksātāju skaits pārsniegs 30, tad aiz strīpas palikušajiem ziedojums tiks atgriezta trīs darba dienu laikā.
Ja kāds no jau piereģistrētajiem dalībniekiem netiks un atsauks savu dalību pasākumā, Jeep Club sazināsies ar nākamo gribētāju.
 
Ziedojums kluba darbībai: Lai spētu nodrošināt kvalitatīvu trases sagatavošanu un normālu Jeep Club izaugsmi ziedojums kluba darbībai būs 60 Ls no katras automašīnas par katru pasākumu. Atcelt savu dalību, un pieprasīt naudas atmaksu var ne vēlāk kā 5 darba dienas pirms pasākuma.
Ziedojums jāveic uz sekojošu kontu:
 
Jeep Klubs Latvija
Reģ.Nr. 40008127038
Konts: LV90AIZK0001130105777 /Aizkraukles Banka/
 
Maksājuma komentārā norādot – Ziedojums Jeep Klubs Latvija, Vārds Uzvārds, Telefona numurs, automašīnas valsts numurs
 
Piemērs: Ziedojums Jeep Klubs Latvija, John Do , 2930000, XX-0000
 
 
Maršruts: Braukšana norisināsies lietojot leģendas, kompasus, karti un veselo saprātu. Pasākumam paredzētais maršruts ietver dažādus ceļus un bezceļus. Atkarībā no laika apstākļiem (kuri Latvijā ir ļoti neprognozējami) trases sarežģītība mainās, tomēr visas grūtākās vietas ir iespējams apbraukt pa cieta seguma ceļiem, vai nebraukt tajās vispār.
Visa trase ir izbraucama ar jebkuru Jeep modeli!
Iestigšanas gadījumā – esiet atsaucīgi un palīdziet saviem biedriem.
Automašīnas tehnisku problēmu gadījumā organizatori apņemas bojāto auto nogādāt līdz cietam (evakuatoram pieejamam) segumam 12 h laikā.
 
Punkti: Pasākuma laikā dalībniekiem par veiktajiem uzdevumiem tiks piešķirti punkti. Par punktu sistēmu un to vākšanu dalībnieki tiks informēti pasākuma instruktāžā.
 
Finišs: Atkarībā no laika apstākļiem, dalībnieku skaita un citiem neparedzamiem faktoriem plānotais finiša laiks svārstās no 21:00-22:00.
 
Rezultāti: Rezultāti tiks paziņoti ne ātrāk, kā stundu pēc pēdējās automašīnas finiša. Provizoriski ap 23:00-00:00. Apbalvotas tiks tikai tās ekipāžas, kuras atradīsies uz vietas un spēs šķērsos simbolisko finiša līniju uz rampas!
 
Pēc rezultātu paziņošanas: Visi dalībnieki laipni aicināti uz Jeep Club rīkotu pasēdēšanu pie kāda dzēriena un kārtīgu pēršanos pirtī!
 
 
Ēdināšana:
 • Visiem dalībniekiem iesakām ieturēt kārtīgas brokastis.
 • Ziedojumā ir iekļautas pusdienas visiem dalībniekiem (zupa, bulciņas un kafija).
 • Pēc pašu vēlmēm, droši var ņemt līdzi termosus ar siltiem dzērieniem un maizītes.
 • Vakariņām pieejams Rēķu Kalna restorāns (Uz reģistrācijas brīdi būs iespējams iegādāties komplekso vakariņu kuponus – 5Ls / persona).
 
Ekipējums:
 • Visās automašīnās jābūt vilkšanas trosei (ideālā gadījumā speciālas troses/virves (kravnesība 7-12 tonnas), kas ir paredzētas iestigušu apvidus automašīnu izvilkšanai, kuras iespējams iegādāties Expedition vai citos specializētos un būvmateriālu veikalos.
 • Darba cimdi ir ieteicami. Lietus gadījumā zābaki arī noderēs.
 • Trīsreiz piesitot pie koka, iesakām arī pārliecināties par pirmās palīdzības komplekta un ugunsdzēšamā aprāta esamību automašīnā. Pārliecinieties, ka automašīnā ir pietiekams daudzums degvielas (uz pasākuma startu vēlams ierasties ar pilnu bāku) un logu mazgājamā šķidruma.
 • Karte – vēlams 1:200000 mērogā (Iesakām Jāņa Sētas izdoto Latvijas Autoceļu Atlantu - LINKS)
 • Digitālais fotoaparāts.
 
Katrā automašīnā jābūt vismaz diviem cilvēkiem (viens, kas stūrē, otrs kas lasa leģendu).
 
Apģērbs: Jeep Club silti iesaka apģērbties atbilstoši laika apstākļiem!
 
Drošība un atbildība: Vienmēr paturiet prātā – drošība ir pirmajā vietā! Katras ekipāžas vadītājs ir pilnībā atbildīgs par sevis vadīto automašīnu, kā arī par visiem attiecīgās automašīnas pasažieriem un trešajām personām nodarītajiem kaitējumiem.
 
Pēc brauciena: Pēc maršruta veikšanas visi dalībnieki ir laipni lūgti uz feinu kopā pabūšanu, diskusijām un izpriecām. Jeep Club visiem pasākuma dalībniekiem uzsauks pirtošanos visas nakts garumā!
 
 
Nakšņošana: Lai pasākums būtu pilnvērtīgs un gaidot rezultātus nebūtu jākurn stūrītī, iesakām visiem dalībniekiem rezervēt numuriņus Rēķu Kalna atpūtas kompleksā.
Rezervēt naktsmītni var sazinoties ar Rēķu Kalna pārvaldnieci – 26535786. Atsauce uz Jeep Club pasākumu obligāta.
 
 
Arī mēs – Jeep Club puiši būsim uz vietas visu nakti un priecāsimies kopā ar Jums!
 
P.S. Jeep klubs ar dalībniekiem sazināsies personīgi, lai precizētu Jūsu dalību pasākumā, cilvēku skaitu automašīnā un citus svarīgus faktorus.
 

Vajadzības gadījumā ar mums var sazināties: Viesturs Kundziņš – 26401431 vai Jānis Vogins - 26117106