logo
logo
Mūs atbalsta:


Pasākumi

Lietotāju bildes

2008. gada, 10. aprīlī — Jeep Club otrais pasākums jau 29. martā!

Šī gada 29. martā Ādažu apkārtnē norisināsies jau otrais Jeep Club pasākums. Visiem piedalīties gribētājiem ir jāiepazīstas ar zemāk pielikumā atrodamo nolikumu, kur aprakstīta arī pieteikšanās kārtība!

____________

 

Sveiki Jeep draugi,
 
Kā jau Jūs zināt 29. martā norisināsies Jeep Club otrais izbrauciens pie dabas!
 
Tikšanās vieta: Viesu nams Korande, www.korande.lv , Braucot pa Tallinas šoseju, aiz Ādažiem pirms Gaujas tilta). ~ 20 Km no Rīgas.
 
Tikšanās laiks: Reģistrācija pasākumam notiks sestdien (29.03.2008) no pulksten 09:00 līdz 09:45.
 
Instruktāža: Pēc reģistrēšanās, pulksten 10:00 notiks pasākuma dalībnieku sapulce, drošības instruktāža, kā arī īsa instruktāža par pareizu 4x4 sistēmu lietošanu.
 
Dalībnieku skaits un pieteikšanās: Lai spētu nodrošināt kārtību un drošību dalībnieku skaits ir ierobežots līdz 30 ekipāžām. Pirmās 30 ekipāžas, kas veiks ziedojumu arī būs tās, kam tiks dotas tiesības piedalīties pasākumā. Ja maksātāju skaits pārsniegs 30, tad aiz strīpas palikušajiem ziedojums tiks atgriezta trīs darba dienu laikā.
Ja kāds no jau piereģistrētajiem dalībniekiem netiks un atsauks savu dalību pasākumā, Jeep Club sazināsies ar nākamo gribētāju.
 
Ziedojums kluba darbībai: Šoreiz un turpmāk, lai spētu nodrošināt kvalitatīvu trases sagatavošanu un normālu Jeep Club izaugsmi ziedojums kluba darbībai būs 50 Ls no katras automašīnas par katru pasākumu. Atcelt savu dalību, un pieprasīt naudas atmaksu var ne vēlāk kā 5 darba dienas pirms pasākuma.
 
 
 
Maršruts: Braukšana norisināsies lietojot leģendas, kompasus un veselo saprātu. Pasākumam paredzētais maršruts ietver dažādus ceļus un salīdzinoši maigus bezceļus. Atkarībā no laika apstākļiem (kuri Latvijā ir ļoti neprognozējami) trases sarežģītība mainās, tomēr visas grūtākās vietas ir iespējams apbraukt pa cieta seguma ceļiem.
Visa trase ir izbraucama ar jebkuru Jeep modeli!
Iestigšanas gadījumā – esiet atsaucīgi un palīdziet saviem biedriem.
Automašīnas tehnisku problēmu gadījumā organizatori apņemas bojāto auto nogādāt līdz cietam (evakuatoram pieejamam) segumam 24 h laikā.
 
Atsevišķi automašīnām, kuras ir aprīkotas ar vinču, un attiecīgi šo automašīnu vadītājiem, kuri vēlas iekarot purvus būs speciāls posms, kurš tiks atsevišķi norādīts leģendā.
 
Finišs: Atkarībā no laika apstākļiem, dalībnieku skaita un citiem neparedzamiem faktoriem plānotais finiša laiks svārstās no 18:00 līdz 19:00.
 
Ēdināšana:
  • Visiem dalībniekiem iesakām ieturēt kārtīgas brokastis, tomēr vajadzības gadījumā no rīta būs iespēja iegādāties uzkodas Korandes kafejnīcā.
  • Ziedojumā ir iekļautas pusdienas visiem dalībniekiem (zupa, bulciņas un kafija).
  • Pēc pašu vēlmēm, droši var ņemt līdzi termosus ar siltiem dzērieniem un maizītes.
  • Pēc pasākuma būs iespēja ieturēt vakariņas Korandes kafejnīcā (kompleksās vakariņas maksā 5Ls). Par vakariņām iesakām padomāt laikus – jo no rīta būs iespēja iegādāties vakariņu kuponus.
 
Ekipējums: Visās automašīnās jābūt vilkšanas trosei (ideālā gadījumā speciālas troses/virves (kravnesība 7-12 tonnas), kas ir paredzētas iestigušu apvidus automašīnu izvilkšanai, kuras iespējams iegādāties Expedition vai citos specializētos un būvmateriālu veikalos. Darba cimdi ir ieteicami. Trīsreiz piesitot pie koka, iesakām arī pārliecināties par pirmās palīdzības komplekta un ugunsdzēšamā aprāta esamību automašīnā. Pārliecinieties, ka automašīnā ir pietiekams daudzums degvielas un logu mazgājamā šķidruma.
 
Katrā automašīnā jābūt vismaz diviem cilvēkiem (viens, kas stūrē, otrs kas lasa leģendu). Katrai ekipāžai obligāti līdzi ir jābūt digitālajam fotoaparātam.
 
Apģērbs: Jeep Club silti iesaka apģērbties atbilstoši laika apstākļiem! 
 
Drošība un atbildība: Vienmēr paturiet prātā – drošība ir pirmajā vietā! Katras ekipāžas vadītājs ir pilnībā atbildīgs par sevis vadīto automašīnu, kā arī par visiem attiecīgās automašīnas pasažieriem un trešajām personām nodarītajiem kaitējumiem.
 
Pēc brauciena: Pēc maršruta veikšanas visi dalībnieki ir laipni lūgti uz kopēju apspriedi par Jeep Club turpmāko darbību, Jūsu vēlmēm un citām svarīgām lietām, kā arī apskatīt kādas pasākuma bildes.
 
Nakšņošana: Ja ir vēlme tad par atsevišķu samaksu ir iespējamas naktsmājas Korandes viesu namā. Tāpat iepriekš vienojoties ar Korande saimniekiem ir pieejama pirts – samaksu par pirti pēc tam var dalīt uz visiem pirtoties gribētājiem.
 
P.S. Jeep klubs ar Jums sazināsies personīgi, lai precizētu Jūsu dalību pasākumā, cilvēku skaitu automašīnā un citus svarīgus faktorus.
 
Vajadzības gadījumā ar mums var sazināties:
Jānis Vogins - 26117106
 
Sveicieni,
Jeep Club