All times are UTC + 2 hours

Post new topic Reply to topic  [ 23 posts ]  Go to page Previous  1, 2
  Print view

Re: Jeep WJ neizprotama vibrācija
Author Message
PostPosted: Fri Jul 27, 2018 4:42 pm 

Biju uz nu jau ceturto servisu (Grosauto Kuldīgā). Tur arī neviens neko nevarēja pateikt. Minēja tikai to, ka mufte beigta.

Viena lieta, ko es pamanīju: ja sagriež stūri un brauc pa riņķi uz zemes ceļa, tad tās vibrācijas vai nu nav, vai nu gandrīz nav, taču uz seguma ar labu saķeri vibrācija atkal ir jūtama. Tas nenorāda uz to, ka tiešām riteņi sabloķējušies?

P.S.: Vai WJ tā mufta konstruktīvi ir nahrenizējama nafig? Nevar izņemt un maukt tāpat?

Profile  

PostPosted: Sun Jul 29, 2018 4:23 pm 

Jocīgi servisi, ka nevar 100% atbildēt. Nu izklausās, ka točna mufta. No tā, ka šeit rakstīsi pati nenomainīsies. Cik noprotu daudzi te braukā ar noņemtiem kardāniem, pamēģini priekšas noņemt un pabraukā kamēr naudu sakrāsi muftai :voila:

Profile  

PostPosted: Tue Jul 31, 2018 12:27 am 

Izskatās, ka tā arī būs jādara, paldies. Cik ilgi tā var braukāt? Vienalga?

Profile  

PostPosted: Wed Aug 01, 2018 10:00 pm 

Man Jeeps tikai 3 mēneši, moš kāds pieredzējis pateiks. Pašam interesanti :D

Profile  

PostPosted: Thu Aug 02, 2018 11:24 am 

Ok, karoč lieta tāda, draugi... Negribēju smērēt rokas, aizbraucu uz servisu, noskrūvēja man priekšējo kardānu. Piecas minūtes un trīs eiro vēlāk, vibrācija pazuda. Vismaz tagad zinu, ka vaina jāmeklē vai nu kardānā, vai nu priekšējā tiltā.

Noskaidroju, ka ar Quadra-Drive bez kardāna var maukt bezgalīgi un viss būs ok. Un viss tas, ko ārzemju forumos var izlasīt, ka bez kardāna pazūd Park un mašīna ripo — muļķības tas viss. Ja kādam interesē, tad iedošu kontaktus tādam Igoram no Tukuma (runā tikai krieviski). Viņa numuru man Kuldīgas Grosauto servisā iedeva, izklausās gudrs čalis. Cik saprotu, pats dzen džipus uz Latviju, ir pieejamas rezerves daļas un kaut ko arī remontē: 27602541.

Vēl ir Feisbukā tāds Mikola Romanuks, kas arī ar džipiem ņemas (pats ar WJ braukā, man šķiet). Tas arī ok čalis šajās lietās.

Turpmākais plāns: aizmaukt uz šrotu, iemaksāt drošības naudu, paņemt kardānu un mēģināt samainīt. Bet to darīšu uz ziemas sākumu, jo pagaidām jau zaj*bal man tas viss. :lol:

Profile  

PostPosted: Sun Aug 05, 2018 10:13 pm 

Aizved labāk savu kardānu uz kādu kardānistu kantori, lai uzmet uz stenda un pārbauda, un vajadzības gadījumā nobalansē.

Profile  

PostPosted: Fri Dec 14, 2018 9:28 pm 

Fast forward... Varbūt kādam interesē iznākums.

Noskrūvēju kardānu, vibrācija pazuda. Viss ok. Paņēmu no Tukuma Igora tiltu, nomainīju, pieskrūvēju atpakaļ kardānu un problēma ir agriezusies, tikai šoreiz ne tik izteikti. Braukājot par apli uz smiltīm, viss ok. Ja ir sauss asfalts, tad līkumos vibrē/graužās. Vairs gan negaudo kā Ikarus, tā riebīgā skaņa gan pazuda.

Nezinu vairs, ko iesākt.

Profile  

PostPosted: Tue Apr 09, 2019 12:49 pm 

Es kad savu WJ nopirku arī bija tas pats. Līkumos centos stūri līdz galam neizgriezt, savādāk likās, ka noraušu pusasis. Pirmais ko izdarīju - samainīju eļļu abos tiltos, nekas nemainījās. Tad samainīju eļļu sadales kārbā un par brīnumu tāds joks pazuda. Taču tagad liekas, ka atkal nedaudz ir. Aizdomas par to, ka tas varētu būt 3 cm flanču dēļ, jo kkā ap to laiku, kad uzliku arī parādījās.

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 23 posts ]  Go to page Previous  1, 2

All times are UTC + 2 hours