All times are UTC + 2 hours

Post new topic Reply to topic  [ 7 posts ] 
  Print view

WJ Vision
Author Message
PostPosted: Fri May 11, 2018 6:18 pm 

Sveiki! Pāris dienas atpakaļ esmu kļuvis par Jeep īpašnieku. Ilgu laiku skatījos uz šo marku kopumā, beigās neizturēju un padevos :D
Iegādājos Lietuvā pašu dārgāko no Autopliusa :D 4400e nācās atdot. Ievests no Vācijas, tāpēc rūsa ir. Gribējās no Itālijas bet vizuāli ļoti slikti bija utt. Sitam vismaz krāsojums ir pilnībā rūpnīcas.
Pirmais amerikānis manā mūžā ,saprašanas nav vispār.. defektu pietiek dažādu. Ceru, ka jūs man kaut ko palīdzēsiet. Pagaidām visu naudu atdevu, par upgreidiem būs uz laiku jāaizmirst, bet plānots ir...
Tātad auto Jeep Grand Cherokee 2004.g 2.7crd Vision versija, man ir viens no 333 saražotajiem. Uzreiz rodas jautājums, kas tas par vision un kas viņā labāks kā citos? :D

Attachments:
IMG-20180509-WA0003.jpg
IMG-20180509-WA0003.jpg [ 258.69 KiB | Viewed 1640 times ]
IMG-20180509-WA0002.jpg
IMG-20180509-WA0002.jpg [ 206.54 KiB | Viewed 1640 times ]
IMG-20180509-WA0004.jpg
IMG-20180509-WA0004.jpg [ 321.99 KiB | Viewed 1640 times ]
IMG-20180509-WA0000.jpg
IMG-20180509-WA0000.jpg [ 314.03 KiB | Viewed 1640 times ]
 Profile  

Re: WJ Vision
PostPosted: Mon May 14, 2018 3:24 pm 

Sveiks.
Vision ražoja pēdejos gados. Atšķiras viņš ar to, ka sliekšņi un reliņi viņam ir alumīnija.Salonā paneļa apdare arī ir pulēts alumīnijs.
Kas attiecas uz hadeni/tiltiem, tad vajadzētu būt abos tiltos pašbloķējošajiem reduktoriem.
Oriģināli no rūpnīcas nāk ar parkingiem.
Savukārt durvju moldingi, sēdekļi un stūre ir tāda kā Limitedam.
Tas tādos lielos vilcinos :voila:

+2” lift kits

Profile  

PostPosted: Mon May 14, 2018 4:55 pm 

Jā, ir parkingi aizmugurē un viss pārējais ko tu nosauci. Vēl man lietuvietis iestāstīja, ka flanči ir arī no rūpnīcas šitai versijai, bet es tam pārāk nenoticēju. Diezgan pabiezi, varētu būt kādi 3cm, izskatās ļoti smuki.
Ir man te problēmas ar elektroniku. Varbūt kāds zinās kāpēc dažreiz atslēdzot mašīnu vadītāj puses spogulis aizbēg(tieši pats stikliņš). Vēl vienu reizi pastāvēja mašīna ārā ar atvērtām durvīm, sēdos braukt, bet pasažieru pusē nestrādāja neviens logs. Kompis rādīja it kā durvis vaļā būtu, kaut ko pabakstīju viss aizgāja.
Cik es saprotu reduktoros stāv LSD? Cik procentu ir tie bloķi?
Un vēl vissvarīgākais :D Mūzika nepatīk, skaņa slikta, skaļruņi aizmugurē neskan(ja viņi tur ir?!). Ir kaut kādi mūsdienīgi analogi oriģinālajiem jeep maģiem kuri iet ar navigāciju?

Profile  

PostPosted: Mon May 14, 2018 6:01 pm 

Tarakatum wrote:
Jā, ir parkingi aizmugurē un viss pārējais ko tu nosauci. Vēl man lietuvietis iestāstīja, ka flanči ir arī no rūpnīcas šitai versijai, bet es tam pārāk nenoticēju. Diezgan pabiezi, varētu būt kādi 3cm, izskatās ļoti smuki.
Ir man te problēmas ar elektroniku. Varbūt kāds zinās kāpēc dažreiz atslēdzot mašīnu vadītāj puses spogulis aizbēg(tieši pats stikliņš). Vēl vienu reizi pastāvēja mašīna ārā ar atvērtām durvīm, sēdos braukt, bet pasažieru pusē nestrādāja neviens logs. Kompis rādīja it kā durvis vaļā būtu, kaut ko pabakstīju viss aizgāja.
Un vēl vissvarīgākais :D Mūzika nepatīk, skaņa slikta, skaļruņi aizmugurē neskan(ja viņi tur ir?!). Ir kaut kādi mūsdienīgi analogi oriģinālajiem jeep maģiem kuri iet ar navigāciju?

Ar elektroniku būs vadu bunte droš pie eņģes :voila:

Profile  

PostPosted: Mon May 14, 2018 7:10 pm 

Tarakatum wrote:

Flanči toč nenāk no rūpnīcas.
Spogulis var mukt prom jo tā ir iespējams saglabāts atmiņā sēdekļa un spoguļu regulējums. To Tu vari izmainīt pats saglabājot atmiņā spoguļu, sēdekļu un radio ar pogām uz durvīm.(saregulē spoguļus, sēdekli, uzslēdz iecienīto radio staciju optimālajā skaļumā kādā klausies un tad nospied secīgi “set” un tad “1”). To visu dari kad kārba “P” vai “N” pozīcijā.
Jā, reduktoros stāv LSD tipa bloķi. Cik procentīgie viņi ir, to labāk iegūglē mātē gūglē.
Par mūziku es gan sūdzēties nevaru. Nezinu, varbūt Overland versijai tur kas savādāk, bet stipri šaubos. Drīzāk skaties kas ar skaļruņiem priekšā, aizmugurē un uz paneļa.

+2” lift kits

Profile  

PostPosted: Mon May 14, 2018 9:38 pm 

Tas izklausās diezgan loģiski, jo iepriekš man sēdeklis arī braukāja kaut kur prom, tad es vienkārši izslēdzu to funkciju ārā, bet ka viss tik sīki saglabājas tiešām nezināju. Njā palasīju, ka pie durvju enģēm vadiem vājā vieta, nāksies apskatīties profilakses pēc.. Pagaidām paldies par info ;)

Profile  

PostPosted: Tue Jun 19, 2018 8:24 am 

Sveicināti, man ir problēma ar salona apdari, vietām līmējas nost un arī tīrīt vajadzētu, laikam jau jāmeklē kāds meistars, jo ar saviem spēkiem drosi vien neko prātīgu jau neizdosies paveikt, vai varbūt tomēr ir iespējams

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 7 posts ] 

All times are UTC + 2 hours