Jeep Club
http://jeepclub.lv/forum/

ZJ kontroles panelis kad sagrib izslēdzas
http://jeepclub.lv/forum/viewtopic.php?f=13&t=4716
Page 1 of 1

Author:  brunais [ Sat Feb 10, 2018 2:58 pm ]
Post subject:  ZJ kontroles panelis kad sagrib izslēdzas

Atnāca mazais saliņš un vakardienas izbraucienā maģiski ZJ 5.2 V8 1998. gada modelim kontroles panelis (tas, kur tahometrs, spidometrs, temp., eļļas spiediens, bākas nepilnība utt.) sāk aiziet brīvsolī. Kad sagrib izslēdzas, ieslēdzas - sajūtas braucot amizantas, gaitai un jaudai nekādu izmaņu tik vien kā nedrošības sajūta, jo nav nekādas indikācijas par ātrumu un apgriezieniem. Braukšanas laikā mēdz te ieslēgties te izslēgties, nu tā pavisam un pašlaik bez zināma iemesla.

Ir kāds ar ko līdzīgu saskāries? Un kādas šim "ko gribu to daru" gājienam ir zāles?

Author:  biei [ Mon Feb 26, 2018 8:52 am ]
Post subject:  Re: ZJ kontroles panelis kad sagrib izslēdzas

Par šo visu kopumu atbild viens no drošinātājiem kas atrodas drošinātāju kastē blakussēdētājam pie kājām. Tālak jau tur var būt ļoti dažādi scenāriji.

Author:  brunais [ Mon Feb 26, 2018 7:39 pm ]
Post subject:  Re: ZJ kontroles panelis kad sagrib izslēdzas

Noņēmu un aptīrīju zemējuma vadus, nedaudz jau bija apsūbējuši, bet nelikās traki - it kā viens no simptomiem, kas varētu likt to pasākumu mierā. Pēc tam pārlasīju visu to pasažiera puses drošinātāju kārbu. Viens drošinātājs bija beidzies, bet tas atbildēja par aizmugurējā loga atvēršanu un laikam arī aizmugurējo logu tīrītāju. Pēc visas šīs procedūras izveikšanas gan uzreiz labāk nepalika, noķēru tikai to, ka kontroles panelis atgriežams dziesmā, ja uz pilnu apgaismojumu iegriež salona apgaismojumu (regulējamais brīnums no stūres kreisajā pusē, blakus gaismu slēdzim) un attiecīgi arī kontroles paneļa fona apgaismojumu. Nogriež salona apgaismojuma regulatoru uz ko zemāku atkal sāk žagoties.

Tiesa kādu dienu vai 2 vēlāk viss pārgāja un līdz šim nav atkārtojies savas 2 nedēļas...

Page 1 of 1 All times are UTC + 2 hours
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/