All times are UTC + 2 hours

Post new topic Reply to topic  [ 5 posts ] 
  Print view

WH 2008
Author Message
PostPosted: Fri Nov 03, 2017 2:08 pm 

Nu jau nedaudz vairāk kā mēnesi manā īpašumā ir Jeep Wh 3.0 CRD. Šajā laikā, pa dažādiem ceļiem esmu nobraucis aptuveni 7000 km. Pirmie iespaidi ir dažādi, sākšu ar negatīvajiem:
Sēdekļi ir no īstas mākslīgās ādas, pieļauju ka karstā laikā svīdīs pakaļa.
Degvielas tvertnes stiprinājums ir neveiksmīgs, zem viņa sakrājas dubļi un bāka izrūsē. Manējā pagaidām tikai viegli sulo.
Pati degvielas tvertne ir gara, laikam bez starpsienām, salonā labi jūtama degvielas skalošanās.
Ļoti mazs bagāžnieka ''sīkumu'' nodalījums.
Bremzes salīdzinoši vājas.
Pozitīvais:
Dinamisks, vidējais, reālais patēriņš 11,5 litri, man šķiet OK.
QD2 sistēma savu padara godam, nedaudz jāpiešaujas ar stūrēšanu pazeminātajos ātrumos.
Komfortabla braukšana gan pa asfaltu, gan pa mežu.
Salonā kluss, nekas nečīkst un negrab.

Kopumā varētu teikt ka auto nav slikts, man patīk. Piemērīju lielākas riepas (265/70 R17), prasās 6mm starplikas. Ir doma uzliftot 2'', uzlikt viņču. Baisos dubļos braukt netaisos, vairāk ekspedīcijās. :drive:

Profile  

Re: WH 2008
PostPosted: Fri Nov 03, 2017 4:15 pm 

pacifists wrote:
Nu jau nedaudz vairāk kā mēnesi manā īpašumā ir Jeep Wh 3.0 CRD. Šajā laikā, pa dažādiem ceļiem esmu nobraucis aptuveni 7000 km. Pirmie iespaidi ir dažādi, sākšu ar negatīvajiem:
Degvielas tvertnes stiprinājums ir neveiksmīgs, zem viņa sakrājas dubļi un bāka izrūsē. Manējā pagaidām tikai viegli sulo.
. :drive:

Sveiki!
Ja bāka tikai sulo, tad iesaku nevilkt garumā un mēģināt to salabot. Ja rūsa vēl nav kritiska, tad to vēl iespējams salabot. Pašai bākai cena ir kosmiska.

Negribās tekt, ka stirpinājums ir neveiksmīgs - panna tomēr pasargā bāku no bojājumiem, kas var rasties ārpus normāliem koplietošanas ceļiem. Kā var cīnīties ar dubļiem, kas krājas starp pannu un bāku - var izgriezt drenāžas caurumus - bet to vienlaicīgi ir jāatrāda CSDD kā pārbuvi. Šādiem gadījumiem esam izsnieguši arī izziņu, ka izgriezumi ir veikti ar nolūku nodrošināt uzkrājušos dubļu ātrāku novadīšanu.

Profile  

PostPosted: Fri Nov 03, 2017 6:35 pm 

Sveiki, esmu jau sagatvojis citu bāku, vajadzēja uzlikt tikai vienu ielāpiņu. Gribu tagad apstrādāt ar rūsas pārveidotāju, nogruntēt un atdot lai nopūš ar Linex.
Par aizsargu piekrītu, noderīga lieta. Tomēr man šķiet dīvaini ka bāka ir ielikta tajā kastrolī. Ja bāka būtu nostiprināta atsevišķi no aizsarga, tad tādas problēmas iespējams nebūtu.

Profile  

PostPosted: Sat Nov 04, 2017 5:55 pm 

Pēc vienas vizināšanās pa karjeru parādijās degušas eļļas smaka. Izrādijās vainīga ir turbīnas ieplūdes truba, Mercēdes rūpnīcas defekts kuru obligāti vajag novērst, citādi vēlāk remonts sanāk stipri dārgāks. Visiem 3.0 CRD auto īpašniekiem vajadzētu pārliecināties vai šis defekts ir jau novērsts.

Profile  

PostPosted: Sun Nov 05, 2017 2:36 pm 

Kā vispār 2008. gada auto var būt metāla bāka? :dumb: Tas jau ir pilnīgi garām, neatkarīgi no visiem stiprinājumiem, pannām un visa pārējā.

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 5 posts ] 

All times are UTC + 2 hours